MEBASwing 320 G-HSS
Ajutorul universal: versiune inteligentă și necomplicată semi-automată. Deosebit de potrivit pentru utilizarea versatil cu diferite secţiuni transvers
Ajutorul universal: versiune inteligentă și necomplicată semi-automată. Deosebit de potrivit pentru utilizarea versatil cu diferite secţiuni transversale, materiale, şi frecvent în schimbare tăieturi miter. MEBAswing 405 DG miter band este universal aplicabil și oferă un raport optim de performanță a prețurilor. T...
| Marca | MEBA |
|---|---|
| Capacitate De TăIere | Ø 410 mm / 620 x 410 mm |
| Zona De Lucru | 620 x 410 mm |
| Automatizare | Semiautomate |
| Putere | 3,0 kW |
| Utilizare Recomandată | Tăiere angulară, Tăierea metalelor generale |
| Tip OperațIune | Bandsaw |
| Materiale Recomandate | Oţel carbon, Oţel inoxidabil, Aluminiu |
| Grosimea Interval Mm | 0-410 mm |
| Work Area Mm | 620 x 410 mm |
| Nivelul AutomatizăRii | Semiautomate |
| Clasa Buget | Mijloc |
| Max SecțIune Mm | 410 mm |
| Power Kw | 3,0 kW |
| Use Case | Tăiere angulară, Tăierea metalelor generale |
Ajutorul universal: inteligent și necomplicat
Versiunea semiautomată. Deosebit de potrivit pentru utilizarea versatil cu diferite secţiuni transversale, materiale, şi frecvent în schimbare tăieturi miter. MEBAswing 405 DG miter band este universal aplicabil și oferă un raport optim de performanță a prețurilor. Controlul maşinii respectă standardul CE 89/289.Echipament standard
MEBAswing 405 DG este potrivit pentru echipe care cauta o solutie practica in categoria Bandsaw, cu accent pe predictibilitate, selectie tehnica clara si integrare coerenta in fluxul de productie.
Incearca configuratoarele noastre
Incearca configuratoarele noastre