MEBAswing 405 DG
Ajutorul universal: versiune inteligentă și necomplicată semi-automată. Deosebit de potrivit pentru utilizarea versatil cu diferite secţiuni transvers
Ajutorul universal: versiune inteligentă și necomplicată semi-automată. Deosebit de potrivit pentru utilizarea versatil cu diferite secţiuni transversale, materiale, şi frecvent în schimbare tăieturi miter. Ferăstrăul universal aplicabil MEBAswing 320 DG miter este rafinat ergonomic și oferă un raport excelent de performanță a prețurilor....
| Marca | MEBA |
|---|---|
| Capacitate De TăIere | Ø 325 mm / 500 x 300 mm |
| Zona De Lucru | 500 x 300 mm |
| Automatizare | Semiautomate |
| Putere | 3,0 kW |
| Utilizare Recomandată | Tăiere angulară, Tăierea metalelor generale |
| Tip OperațIune | Bandsaw |
| Materiale Recomandate | Oţel carbon, Oţel inoxidabil, Aluminiu |
| Grosimea Interval Mm | 0-325 mm |
| Work Area Mm | 500 x 300 mm |
| Nivelul AutomatizăRii | Semiautomate |
| Clasa Buget | Mijloc |
| Max SecțIune Mm | 325 mm |
| Power Kw | 3,0 kW |
| Use Case | Tăiere angulară, Tăierea metalelor generale |
Ajutorul universal: inteligent și necomplicat
Versiunea semiautomată. Deosebit de potrivit pentru utilizarea versatil cu diferite secţiuni transversale, materiale, şi frecvent în schimbare tăieturi miter. MEBAswing 320 DG miter bandă universal aplicabilă este rafinată ergonomic și oferă un raport excelent de performanță a prețurilor. Controlul maşinii respectă standardul CE 89/289.Echipament standard
Lamă de ferăstrău tensionată cu cheie de cuplu
MEBAswing 320 DG este potrivit pentru echipe care cauta o solutie practica in categoria Bandsaw, cu accent pe predictibilitate, selectie tehnica clara si integrare coerenta in fluxul de productie.
Incearca configuratoarele noastre
Incearca configuratoarele noastre