MEBAswing 405 DG
Ajutorul universal: versiune inteligentă și necomplicată semi-automată. Deosebit de potrivit pentru utilizarea versatil cu diferite secţiuni transvers
Der Universalhelfer: inteligent und unkompliziert Aparatul universal aplicabil MEBAswing 260 DG miter Band are un design ergonomic avansat și un raport optim de performanță a prețurilor. Este deosebit de potrivit pentru utilizarea versatil cu diferite secţiuni transversale, materiale, şi frecvent schimbarea tăieturi miter. T...
| Marca | MEBA |
|---|---|
| Capacitate De TăIere | Ø 260 mm / 300 x 260 mm |
| Zona De Lucru | 300 x 260 mm |
| Automatizare | Semiautomate |
| Putere | 1,1 / 1,8 kW |
| Utilizare Recomandată | Tăiere angulară, Utilizarea atelierului |
| Tip OperațIune | Bandsaw |
| Materiale Recomandate | Oţel carbon, Oţel inoxidabil, Aluminiu |
| Grosimea Interval Mm | 0-260 mm |
| Work Area Mm | 300 x 260 mm |
| Nivelul AutomatizăRii | Semiautomate |
| Clasa Buget | Mijloc |
| Max SecțIune Mm | 260 mm |
| Power Kw | 1,1 / 1,8 kW |
| Use Case | Tăiere angulară, Utilizarea atelierului |
Der Universalhelfer: inteligent und unkompliziert
Aparatul universal aplicabil MEBAswing 260 DG miter Band are un design ergonomic avansat și un raport optim de performanță a prețurilor. Este deosebit de potrivit pentru utilizarea versatil cu diferite secţiuni transversale, materiale, şi frecvent schimbarea tăieturi miter. Controlul maşinii respectă standardul CE 89/289.Echipament standard
MEBAswing 260 DG este potrivit pentru echipe care cauta o solutie practica in categoria Bandsaw, cu accent pe predictibilitate, selectie tehnica clara si integrare coerenta in fluxul de productie.
Incearca configuratoarele noastre
Incearca configuratoarele noastre