MEBAswing 405 DG
Ajutorul universal: versiune inteligentă și necomplicată semi-automată. Deosebit de potrivit pentru utilizarea versatil cu diferite secţiuni transvers
Ajutorul universal: versiune inteligentă și necomplicată semi-automată. Deosebit de potrivit pentru utilizarea versatil cu diferite secţiuni transversale, materiale, şi frecvent în schimbare tăieturi miter. Ferăstrăul universal aplicabil MEBAswing 320 G-HSS este rafinat ergonomic şi oferă un raport optim de performanţă a preţurilor...
| Marca | MEBA |
|---|---|
| Capacitate De TăIere | Ø 320 mm / 500 x 300 mm |
| Zona De Lucru | 500 x 300 mm |
| Automatizare | Semiautomate |
| Putere | 3,0 kW |
| Utilizare Recomandată | Tăiere angulară, Tăierea metalelor generale |
| Tip OperațIune | Bandsaw |
| Materiale Recomandate | Oţel carbon, Oţel inoxidabil, Aluminiu |
| Grosimea Interval Mm | 0-320 mm |
| Work Area Mm | 500 x 300 mm |
| Nivelul AutomatizăRii | Semiautomate |
| Clasa Buget | Mijloc |
| Max SecțIune Mm | 320 mm |
| Power Kw | 3,0 kW |
| Use Case | Tăiere angulară, Tăierea metalelor generale |
Ajutorul universal: inteligent și necomplicat
Versiunea semiautomată. Deosebit de potrivit pentru utilizarea versatil cu diferite secţiuni transversale, materiale, şi frecvent în schimbare tăieturi miter. Ferăstrăul universal aplicabil MEBAswing 320 G-HSS este rafinat ergonomic și oferă un raport optim de performanță a prețurilor. Controlul maşinii respectă standardul CE 89/289.Echipament standard
MEBASwing 320 G-HSS este potrivit pentru echipe care cauta o solutie practica in categoria Bandsaw, cu accent pe predictibilitate, selectie tehnica clara si integrare coerenta in fluxul de productie.
Incearca configuratoarele noastre
Incearca configuratoarele noastre