MEBAswing 405 DG
Ajutorul universal: versiune inteligentă și necomplicată semi-automată. Deosebit de potrivit pentru utilizarea versatil cu diferite secţiuni transvers
MEBASTEEL: Necondiționat rapid și maxim de încredere Puternicul fierăstrău cu bandă dublă miter este proiectat pentru cele mai grele materiale, profile diferite şi frecvent în schimbare de miter. Acarienii ambele părți pot fi setați cu ușurință și economic, complet integrați în fluxul de materiale și funcționează necondiționat de rapid. Informaţiile...
| Marca | MEBA |
|---|---|
| Capacitate De TăIere | Ø 510 mm / 1250 x 500 mm |
| Zona De Lucru | 1250 x 500 mm |
| Automatizare | Semiautomate |
| Utilizare Recomandată | Oţel greu, Tăiere angulară |
| Tip OperațIune | Bandsaw |
| Materiale Recomandate | Oţel carbon, Oţel inoxidabil |
| Grosimea Interval Mm | 0-1250 mm |
| Work Area Mm | 1250 x 500 mm |
| Nivelul AutomatizăRii | Semiautomate |
| Clasa Buget | Prime |
| Max SecțIune Mm | 1250 mm |
| Use Case | Oţel greu, Tăiere angulară |
MEBASTEEL: Necondiționat rapid și maxim de încredere
Puternicul fierăstrău cu bandă dublă miter este proiectat pentru cele mai grele materiale, profile diferite şi frecvent în schimbare de miter. Acarienii ambele părți pot fi setați cu ușurință și economic, complet integrați în fluxul de materiale și funcționează necondiționat de rapid.
Conceptul inteligent all-in-one include toate funcțiile esențiale și, cu avantajul său tehnologic, oferă una dintre cele mai rapide și mai curate reduceri din industrie.
Echipament standard
MEBAsteel 1250 DG este potrivit pentru echipe care cauta o solutie practica in categoria Bandsaw, cu accent pe predictibilitate, selectie tehnica clara si integrare coerenta in fluxul de productie.
Incearca configuratoarele noastre
Incearca configuratoarele noastre