MEBAswing 405 DG
Ajutorul universal: versiune inteligentă și necomplicată semi-automată. Deosebit de potrivit pentru utilizarea versatil cu diferite secţiuni transvers
MEBAPRO: Introducerea ta în automatizare Masina automata de 90° pentru taieturi si dimensiuni de piese pana la 300x260mm sau 260mm combina performanta inalta cu automatizarea. Designul compact necesită puțin spațiu și poate fi instalat flexibil. Performanță ridicată și de tăiere de calitate promisiune a crescut...
| Marca | MEBA |
|---|---|
| Capacitate De TăIere | Ø 260 mm / 300 x 260 mm |
| Zona De Lucru | 300 x 260 mm |
| Automatizare | Automat |
| Putere | 1,5 kW |
| Utilizare Recomandată | Producția în serie, Tăiere dreaptă |
| Tip OperațIune | Bandsaw |
| Materiale Recomandate | Oţel carbon, Oţel inoxidabil, Aluminiu |
| Grosimea Interval Mm | 0-260 mm |
| Work Area Mm | 300 x 260 mm |
| Nivelul AutomatizăRii | Automat |
| Clasa Buget | Mijloc |
| Max SecțIune Mm | 260 mm |
| Power Kw | 1,5 kW |
| Use Case | Producția în serie, Tăiere dreaptă |
MEBAPRO: Introducerea ta în automatizare
Masina automata de 90° pentru taieturi si dimensiuni de piese pana la 300x260mm sau 260mm combina performanta inalta cu automatizarea. Designul compact necesită puțin spațiu și poate fi instalat flexibil. De înaltă performanță și de tăiere de calitate promisiune a crescut productivitatea, și ușor de comisionare și funcționare sunt furnizate. Echipament standard.
Echipament standard
MEBAPRO 260 GP este potrivit pentru echipe care cauta o solutie practica in categoria Bandsaw, cu accent pe predictibilitate, selectie tehnica clara si integrare coerenta in fluxul de productie.
Incearca configuratoarele noastre
Incearca configuratoarele noastre