MEBAswing 405 DG
Ajutorul universal: versiune inteligentă și necomplicată semi-automată. Deosebit de potrivit pentru utilizarea versatil cu diferite secţiuni transvers
MEBAmat: Powerhouse pentru utilizarea eficientă a producției Pentru o gamă largă de sarcini de tăiere și productivitate maximă: Fierăstrăul automat de înaltă performanță pentru dimensiuni și mai mari taie totul de la materiale moi la materiale extrem de dure cu toate tipurile de unelte, de la bimetal la carburi. Fluxuri de lucru complet conectate şi automatizate minimi...
| Marca | MEBA |
|---|---|
| Capacitate De TăIere | Ø 435 mm / 450 x 435 mm |
| Zona De Lucru | 450 x 435 mm |
| Automatizare | Automat |
| Putere | 5,5 kW |
| Utilizare Recomandată | Producția în serie, Tăierea metalelor generale |
| Tip OperațIune | Bandsaw |
| Materiale Recomandate | Oţel carbon, Oţel inoxidabil, Aluminiu |
| Grosimea Interval Mm | 0-435 mm |
| Work Area Mm | 450 x 435 mm |
| Nivelul AutomatizăRii | Automat |
| Clasa Buget | Prime |
| Max SecțIune Mm | 435 mm |
| Power Kw | 5,5 kW |
| Use Case | Producția în serie, Tăierea metalelor generale |
MEBAmat: Powerhouse pentru utilizarea eficientă a producției
Pentru o gamă largă de sarcini de tăiere și productivitate maximă: Fierăstrăul automat de înaltă performanță pentru dimensiuni și mai mari taie totul de la materiale moi la materiale extrem de dure cu toate tipurile de unelte, de la bimetal la carburi. Fluxuri de lucru complet în rețea și automatizate minimizează costurile generale și necesită personal minim ideal pentru funcționare continuă în utilizare mono- sau multi-schimb. Designul închis asigură o funcționare sigură și curată.
Echipament standard
Dispozitiv de încercare a tensiunii benzii
MEBAmat 435 este potrivit pentru echipe care cauta o solutie practica in categoria Bandsaw, cu accent pe predictibilitate, selectie tehnica clara si integrare coerenta in fluxul de productie.
Incearca configuratoarele noastre
Incearca configuratoarele noastre