MEBAswing 405 DG
Ajutorul universal: versiune inteligentă și necomplicată semi-automată. Deosebit de potrivit pentru utilizarea versatil cu diferite secţiuni transvers
MEBAeco: Die Individualität von der Stange 2-coloană mașină de tăiat bandă metalică de înaltă performanță cu design semi-automat. O mașină de tăiat bandă de metal pentru tăieturi drepte. În special pentru utilizare universală cu diferite secțiuni transversale și materiale dure. Echipament standard Proces semi-automat de tăiere cu workpi...
| Marca | MEBA |
|---|---|
| Capacitate De TăIere | Ø 410 mm / 700 x 410 mm |
| Zona De Lucru | 700 x 410 mm |
| Automatizare | Semiautomate |
| Putere | 5,5 kW |
| Utilizare Recomandată | Tăierea metalelor generale, Tăiere dreaptă |
| Tip OperațIune | Bandsaw |
| Materiale Recomandate | Oţel carbon, Oţel inoxidabil, Aluminiu |
| Grosimea Interval Mm | 0-410 mm |
| Work Area Mm | 700 x 410 mm |
| Nivelul AutomatizăRii | Semiautomate |
| Clasa Buget | Intrare |
| Max SecțIune Mm | 410 mm |
| Power Kw | 5,5 kW |
| Use Case | Tăierea metalelor generale, Tăiere dreaptă |
MEBAeco: Die Individualität von der Stange
Mașină de tăiat cu bandă metalică de înaltă performanță cu design semiautomat. O mașină de tăiat bandă de metal pentru tăieturi drepte. În special pentru utilizare universală cu diferite secțiuni transversale și materiale dure.Echipament standard
MEBAeco 410 este potrivit pentru echipe care cauta o solutie practica in categoria Bandsaw, cu accent pe predictibilitate, selectie tehnica clara si integrare coerenta in fluxul de productie.
Incearca configuratoarele noastre
Incearca configuratoarele noastre