MEBAswing 405 DG
Ajutorul universal: versiune inteligentă și necomplicată semi-automată. Deosebit de potrivit pentru utilizarea versatil cu diferite secţiuni transvers
MEBAeco: individualitate gata făcută Semi-automate bandă cu 2 coloane liniare ghidate dublu acarieni. Mașină de ferăstrău cu bandă metalică fără trepte de ajustare mitre 30° - 45° - 90° - 135° și cu sistem patentat mitre (ERP Nr. 0491120). Mai ales pentru tăierea materialelor cu diferite secțiuni transversale. Pentru Chan frecvent...
| Marca | MEBA |
|---|---|
| Capacitate De TăIere | Ø 335 mm / 500 x 335 mm |
| Zona De Lucru | 500 x 335 mm |
| Automatizare | Semiautomate |
| Putere | 3,0 kW |
| Utilizare Recomandată | Tăiere angulară, Tăierea metalelor generale |
| Tip OperațIune | Bandsaw |
| Materiale Recomandate | Oţel carbon, Oţel inoxidabil, Aluminiu |
| Grosimea Interval Mm | 0-335 mm |
| Work Area Mm | 500 x 335 mm |
| Nivelul AutomatizăRii | Semiautomate |
| Clasa Buget | Intrare |
| Max SecțIune Mm | 335 mm |
| Power Kw | 3,0 kW |
| Use Case | Tăiere angulară, Tăierea metalelor generale |
MEBAeco: individualitate gata făcută
Ferăstraie cu bandă semiautomată cu două coloane liniare cu două acarieni. Mașină de ferăstrău cu bandă metalică fără trepte de ajustare mitre 30° - 45° - 90° - 135° și cu sistem patentat mitre (ERP Nr. 0491120). Mai ales pentru tăierea materialelor cu diferite secțiuni transversale. Pentru schimbarea frecventă a tăieturilor drepte şi mitre. Centrul de rotaţie rămâne acelaşi pentru fiecare mitre. MEBA Mitre Bandshawing Machine MEBAeco 335 DG este o mașină ergonomică construită cu experiență câștigată pe o perioadă lungă de an. Operaţiune centrală simplă. Controlul maşinii conform CE-Norm 89/289.Echipament standard
MEBAeco 335 DG este potrivit pentru echipe care cauta o solutie practica in categoria Bandsaw, cu accent pe predictibilitate, selectie tehnica clara si integrare coerenta in fluxul de productie.
Incearca configuratoarele noastre
Incearca configuratoarele noastre