MEBAswing 405 DG
Ajutorul universal: versiune inteligentă și necomplicată semi-automată. Deosebit de potrivit pentru utilizarea versatil cu diferite secţiuni transvers
Trebuie să fie pentru făptaşi. Ferăstraie în seria MEBAbase sunt potrivite pentru o gamă largă de aplicații și sunt fiabile toate-rotunde. Cu baza MEBA 32 A, sunteți alegerea unui ferăstrău automat tăiat drept cu tehnologie sofisticată. Echipament standard complet închis bandă automată ferăstrău pentru siguranță,...
| Marca | MEBA |
|---|---|
| Capacitate De TăIere | Ø 320 mm / 320 x 320 mm |
| Zona De Lucru | 320 x 320 mm |
| Automatizare | Automat |
| Utilizare Recomandată | Producția în serie, Tăiere dreaptă |
| Tip OperațIune | Bandsaw |
| Materiale Recomandate | Oţel carbon, Oţel inoxidabil, Aluminiu |
| Grosimea Interval Mm | 0-320 mm |
| Work Area Mm | 320 x 320 mm |
| Nivelul AutomatizăRii | Automat |
| Clasa Buget | Intrare |
| Max SecțIune Mm | 320 mm |
| Use Case | Producția în serie, Tăiere dreaptă |
Trebuie să fie pentru făptaşi.
Ferăstraie în seria MEBAbase sunt potrivite pentru o gamă largă de aplicații și sunt fiabile toate-rotunde. Cu baza MEBA 32 A, sunteți alegerea unui ferăstrău automat tăiat drept cu tehnologie sofisticată.
Echipament standard
MEBAbase 32 A este potrivit pentru echipe care cauta o solutie practica in categoria Bandsaw, cu accent pe predictibilitate, selectie tehnica clara si integrare coerenta in fluxul de productie.
Incearca configuratoarele noastre
Incearca configuratoarele noastre