MEBAswing 405 DG
Ajutorul universal: versiune inteligentă și necomplicată semi-automată. Deosebit de potrivit pentru utilizarea versatil cu diferite secţiuni transvers
Mebabase: must-have pentru făptași Ferăstraie de pornire din seria MEBAbase sunt potrivite pentru o gamă largă de aplicații și sunt fiabile toate-rotunde. Fie pentru hobby-ul tău în garaj, meşter sau muncitor în metal - există ceva pentru toată lumea. Maşina de fierăstrău cu bandă Miter universal utilizabilă MEBAbase 24 DG-HS este...
| Marca | MEBA |
|---|---|
| Capacitate De TăIere | Ø 260 mm / 300 x 260 mm |
| Zona De Lucru | 300 x 260 mm |
| Automatizare | Semiautomate |
| Utilizare Recomandată | Tăiere angulară, Utilizarea atelierului |
| Tip OperațIune | Bandsaw |
| Materiale Recomandate | Oţel carbon, Oţel inoxidabil, Aluminiu |
| Grosimea Interval Mm | 0-260 mm |
| Work Area Mm | 300 x 260 mm |
| Nivelul AutomatizăRii | Semiautomate |
| Clasa Buget | Intrare |
| Max SecțIune Mm | 260 mm |
| Use Case | Tăiere angulară, Utilizarea atelierului |
Mebabase: must-have pentru făptași
Ferăstraie de pornire din seria MEBAbase sunt potrivite pentru o gamă largă de aplicații și sunt fiabile toate-rotunde. Fie pentru hobby-ul tău în garaj, meşter sau muncitor în metal - există ceva pentru toată lumea. Mașina de fierăstrău cu bandă miter universal utilizabilă MEBAbase 24 DG-HS este matură ergonomic și are un raport optim de performanță a prețurilor. Operaţiune centrală simplă.Echipament standard
Masina este livrata fara ulei hidraulic. Aceasta (aproximativ 25 l) trebuie completată înainte de punerea în funcțiune și nivelul de umplere verificat.
MEBAbase 24 DG-HS este potrivit pentru echipe care cauta o solutie practica in categoria Bandsaw, cu accent pe predictibilitate, selectie tehnica clara si integrare coerenta in fluxul de productie.
Incearca configuratoarele noastre
Incearca configuratoarele noastre