Lamă de ferăstrău cu bandă MEBA - Performance+ 4860x34x304
34 mm Performanță + lamă pentru oțel exigent, tăiere mai rapidă, și durată lungă de viață de serviciu.
Pret la cerere
Cant.
Descriere
Performanţa MEBA+ 4860x34x304 este potrivită pentru o producţie mai exigentă, unde lama trebuie să se ocupe de temperaturi mai mari, de o forţă mai mare şi de condiţii abrazive. Este o alegere puternică pentru utilizatorii de tăiere de clase din oțel mai dure și de materiale industriale mixte la rate de alimentare orientate spre productivitate.
Atribute tehnice
| Marca | MEBA |
|---|---|
| Familia Blade | Performanță+ |
| Material De Lamă | M42 |
| Pitch Dinte | 3/4 TPI |
| Lungimea Lamei | 4860 mm |
| LățImea Lamei | 34 mm |
| Grosimea Lamei | 1,1 mm |
| Forma Dintelui | Normal |
| Materiale Recomandate | Oţel carbonic, Înox, Aluminiu, Copper/Brass, Titan |
| Profil Tipuri Recomandate | Solid, Tube/Pipe, Profilul structural |
| SecțIune Min Mm | 50 |
| SecțIunea Max Mm | 250 |
| Dinte Pitch Tpi Min | 3, 0 |
| Dinte Pitch Tpi Max | 4 |
| Application Focus | viteză, viaţă |
| Clasa Datorie | grea |
| Lungime LăMă Mm | 4860 |
| Lamă LățIme Mm | 34 |
| Lamă Thickness Mm | 1, 1 |