Lamă de ferăstrău cu bandă MEBA - Performance+ 3350x27x203
Lamă de performanţă+ pentru secţiuni mai grele şi tăiere orientată spre productivitate.
Pret la cerere
Cant.
Descriere
Meba Performance+ 3350x27x203 este construit pentru dimensiuni mai grele de secțiuni în cazul în care utilizatorii prioritizează producția și viața lamei pe tăiere fin-finish. Se potrivește aplicațiilor dure din oțel și aliaj în cazul în care un smoală dinte mai grosier suporta o mai bună clearance-ul chip și de tăiere stabilă de înaltă sarcină.
Atribute tehnice
| Marca | MEBA |
|---|---|
| Familia Blade | Performanță+ |
| Material De Lamă | M42 |
| Pitch Dinte | 2/3 TPI |
| Lungimea Lamei | 3350 mm |
| LățImea Lamei | 27 mm |
| Grosimea Lamei | 0.9 mm |
| Forma Dintelui | Normal |
| Materiale Recomandate | Oţel carbonic, Înox, Aluminiu, Copper/Brass, Titan |
| Profil Tipuri Recomandate | Solid, Tube/Pipe, Profilul structural |
| SecțIune Min Mm | 80 |
| SecțIunea Max Mm | 350 |
| Dinte Pitch Tpi Min | 2, 0 |
| Dinte Pitch Tpi Max | 3 |
| Application Focus | viteză, viaţă |
| Clasa Datorie | grea |
| Lungime LăMă Mm | 3350 |
| Lamă LățIme Mm | 27 |
| Lamă Thickness Mm | 0, 9 |