Lamă de ferăstrău cu bandă MEBA - Performance+ 2565x27x406
Lamă M42 rezistentă pentru tăieturi mai dure, hrană mai rapidă şi lamă mai lungă.
Pret la cerere
Cant.
Descriere
Meba Performance+ 2565x27x406 este proiectat pentru utilizatorii care doresc tăiere mai ușoară cu forța de alimentare redusă, timpi de tăiere mai mici, și durată lungă de viață lamă. Se potriveste cu munca exigenta pe oteluri, aliaje neferoase, tipuri inox, si chiar aplicatii titan-capabile, iar pagina sursa listeaza in mod explicit compatibilitatea cu baza MEBA 25 G.
Atribute tehnice
| Marca | MEBA |
|---|---|
| Familia Blade | Performanță+ |
| Material De Lamă | M42 |
| Pitch Dinte | 4/6 TPI |
| Lungimea Lamei | 2565 mm |
| LățImea Lamei | 27 mm |
| Grosimea Lamei | 0.9 mm |
| Forma Dintelui | Normal |
| Materiale Recomandate | Oţel carbonic, Înox, Aluminiu, Copper/Brass, Titan |
| Profil Tipuri Recomandate | Solid, Tube/Pipe, Profilul structural |
| SecțIune Min Mm | 30 |
| SecțIunea Max Mm | 150 |
| Dinte Pitch Tpi Min | 4. 0 |
| Dinte Pitch Tpi Max | 6 |
| Application Focus | viteză, viaţă |
| Clasa Datorie | grea |
| Compatibilitate MașInă | MEBAbase 25 G |
| Lungime LăMă Mm | 2565 |
| Lamă LățIme Mm | 27 |
| Lamă Thickness Mm | 0, 9 |