Lamă de ferăstrău cu bandă MEBA - Rotund+ 6100x41x203
Lamă M42 pentru secţiuni mai mari, ţevi şi grinzi.
Pret la cerere
Cant.
Descriere
MEBA Allround+ 6100x41x203 este destinat pentru secţiuni transversale mai mari şi sarcini generale mai grele de tăiere, menţinând în acelaşi timp larga utilizare a liniei Allround+. Este o opţiune practică pentru profile structurale, conducte, şi grindă de lucru în cazul în care un teren mai gros îmbunătăţeşte acoperire secţiune-dimensiune.
Atribute tehnice
| Marca | MEBA |
|---|---|
| Familia Blade | Peste tot |
| Material De Lamă | M42 |
| Pitch Dinte | 2/3 TPI |
| Lungimea Lamei | 6100 mm |
| LățImea Lamei | 41 mm |
| Grosimea Lamei | 1,3 mm |
| Forma Dintelui | Normal |
| Materiale Recomandate | Oţel carbonic, Aluminiu, Copper/Brass |
| Profil Tipuri Recomandate | Solid, Tube/Pipe, Profilul structural |
| SecțIune Min Mm | 80 |
| SecțIunea Max Mm | 350 |
| Dinte Pitch Tpi Min | 2, 0 |
| Dinte Pitch Tpi Max | 3 |
| Application Focus | echilibrat |
| Clasa Datorie | mediu |
| Lungime LăMă Mm | 6100 |
| Lamă LățIme Mm | 41 |
| Lamă Thickness Mm | 1, 3 |