Lamă de ferăstrău cu bandă MEBA - Peste tot. 4100x27x508
Lamă de uz general M42 cu 5/8 TPI pentru tăiere în secțiune medie și locuri de muncă mixte.
Pret la cerere
Cant.
Descriere
MEBA Allround+ 4100x27x508 este o lamă M42 prietenoasă cu atelierul, construită pentru o performanță de zi cu zi de încredere pe oțeluri și materiale neferoase. Pitch-ul său îl face potrivit pentru secţiunile de mărime medie în care utilizatorii doresc un amestec echilibrat de durabilitate, flexibilitate şi acoperire largă a aplicaţiilor.
Atribute tehnice
| Marca | MEBA |
|---|---|
| Familia Blade | Peste tot |
| Material De Lamă | M42 |
| Pitch Dinte | 5/8 TPI |
| Lungimea Lamei | 4100 mm |
| LățImea Lamei | 27 mm |
| Grosimea Lamei | 0.9 mm |
| Forma Dintelui | Normal |
| Materiale Recomandate | Oţel carbonic, Aluminiu, Copper/Brass |
| Profil Tipuri Recomandate | Solid, Tube/Pipe, Profilul structural |
| SecțIune Min Mm | 20 |
| SecțIunea Max Mm | 90 |
| Dinte Pitch Tpi Min | 5, 0 |
| Dinte Pitch Tpi Max | 8 |
| Application Focus | echilibrat |
| Clasa Datorie | lumină |
| Lungime LăMă Mm | 4100 |
| Lamă LățIme Mm | 27 |
| Lamă Thickness Mm | 0, 9 |