Lamă de ferăstrău cu bandă MEBA - Peste tot. 2450x27x304
M42 lamă rotundă cu 3/4 TPI pentru lucrări de tăiere din oțel amestecat și neferoase.
Pret la cerere
Cant.
Descriere
MEBA Allround+ 2450x27x304 combină precizia de tăiere ridicată cu rezistenţă la uzură bună datorită marginii sale dintelui M42 şi geometriei tuturor scopurilor. Acesta este destinat fierăstrăului general din oțel structural și materiale similare, în cazul în care utilizatorii au nevoie de o lamă de încredere pentru profile variate, țevi și lucrări de tăiere solide.
Atribute tehnice
| Marca | MEBA |
|---|---|
| Familia Blade | Peste tot |
| Material De Lamă | M42 |
| Pitch Dinte | 3/4 TPI |
| Lungimea Lamei | 2450 mm |
| LățImea Lamei | 27 mm |
| Grosimea Lamei | 0.9 mm |
| Forma Dintelui | Normal |
| Materiale Recomandate | Oţel carbonic, Aluminiu, Copper/Brass |
| Profil Tipuri Recomandate | Solid, Tube/Pipe, Profilul structural |
| SecțIune Min Mm | 50 |
| SecțIunea Max Mm | 250 |
| Dinte Pitch Tpi Min | 3, 0 |
| Dinte Pitch Tpi Max | 4 |
| Application Focus | echilibrat |
| Clasa Datorie | mediu |
| Lungime LăMă Mm | 2450 |
| Lamă LățIme Mm | 27 |
| Lamă Thickness Mm | 0, 9 |