Lamă de ferăstrău cu bandă MEBA - Peste tot. 2150x27x610
Lamă de fierăstrău de bandă Versatil M42 pentru secţiuni mai mici şi tăiere generală.
Pret la cerere
Cant.
Descriere
MEBA Allround+ 2150x27x610 este o lamă de ferăstrău cu bandă de uz general M42 concepută pentru precizie de tăiere și rezistență la uzură în producția de zi cu zi. Acesta este poziţionat ca un adevărat all-rounder pentru secţiuni subţiri până la medii de perete, piese de lucru mai mici şi atelier mixt de tăiere prin oţeluri structurale şi materiale neferoase.
Atribute tehnice
| Marca | MEBA |
|---|---|
| Familia Blade | Peste tot |
| Material De Lamă | M42 |
| Pitch Dinte | 6/10 TPI |
| Lungimea Lamei | 2150 mm |
| LățImea Lamei | 27 mm |
| Grosimea Lamei | 0.9 mm |
| Forma Dintelui | Normal |
| Materiale Recomandate | Oţel carbonic, Aluminiu, Copper/Brass |
| Profil Tipuri Recomandate | Solid, Tube/Pipe, Profilul structural |
| SecțIune Min Mm | 12 |
| SecțIunea Max Mm | 60 |
| Dinte Pitch Tpi Min | 6, 0 |
| Dinte Pitch Tpi Max | 10 |
| Application Focus | echilibrat |
| Clasa Datorie | lumină |
| Lungime LăMă Mm | 2150 |
| Lamă LățIme Mm | 27 |
| Lamă Thickness Mm | 0, 9 |